0535 252 52 50

Sosyal Medyada Biz}

Tablet Alan Yerler

2. el tablet alan yerler aramaktadırlar. Bizler bu arayışınıza son vererek adresinize kadar gelip tabletlerinizi değerinde alıyoruz.

Tablet üretimi ve geliştirilmesinde ipad ve samsung firmaları bildiğiniz gibi başta yer almaktadır. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için bu iki markadan birini alıp satabilirsiniz. Firmamız ipad tablet alan yerler vesamsung tablet alan yerlerin başında yer almaktadır. Satışını düşündüğünüz tabletinizin marka ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebnilirsiniz.

Anlaşma sonrasında 30 dakika içinde bulunduğunuz yere yada ortaklaşa belirlenen bir adrese gelerek, nakit olarak ücretini ödüyoruz ve tabletinizi alıyoruz.

Kullanılacak amaca göre tablet modelleri mevcuttur. iş ve oyun amacı ile kullanılan tabletlerde hafıza sorunu yaşıyorsanız ve tablet alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ürün özelliklerini bizlere bildirdiğiniz taktirde, ortalama bir fiyat çıkartarak sizlere yardımcı oluyor ve 2. el tablet alımı yapıyoruz. Bunun dışında nakit ihtiyacınız var ise ve sıfır tablet alıp paket açılımı yapmadan satmak istiyorsanız yine bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Böyle durumlarda tablet almadan bizlere ulaşırsanız marka ve model hakkında sizlere detaylı bilgileri verebiliriz.

2, el tablet nereye satılır diye aramanıza bir son vererek, bir telefon kadar sizlere yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirlenen adreste buluşarak tabletinizi alıyor ve ister nakit olarak isterseniz havale ile ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

CAPTCHA
Refresh

*