Firmamız ikinci el cep telefonu ve sıfır kapalı cep telefonu alan yerler kategorisinde hizmet vermektedir, Sizlerde nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda telefon alan yerler arayışında iseniz bizi arayarak adresinizden alım hizmetinden faydalanabilir anında cep telefonlarınızı satışını gerçekleştirebilirsiniz. Son yıllarda yepyeni özellikleri ile farklı modellerdeki ve markalardaki cep telefonlarının çıkmasıyla tüketicilerin sürekli olarak yenilenen bu telefonları elde etme isteği doğdu. Son çıkan modeli alınan cep telefonu çok kısa bir süre içerisinde bambaşka özellikleriyle yeni modelini çıkartarak piyasaya sürebiliyor. Ülkemizde cep telefonlarının fiyatlarının birçok ülkeye nazaran daha yüksek fiyatlarla satılması, mevcut telefonların 2. ellerini temin etme sıklığını geliştirdi. ikinci el cep telefonu alanlar ağırlıklı olarak telefonun sıfır versiyonuna milyarlar dökmek yerine daha az bir bütçe ayırarak özellik farkı olmayan, sadece eski sahibi tarafından kulanılmış cihazları satın almak isteyen tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Telefonların belirli bir süre başka bir kullanıcının elinde kalarak kullanılmasıyla beraber doğal olarak fiyatlar da orijinal haline göre büyük bir düşüş gösteriyor. Bu nedenle fazlasıyla tercih edilmeye başlanan 2. el cep telefonu alınır ve aynı özelliklerle hiçbir fark olmadan kullanılmaya başlanılır. Aynı zamanda bu telefonları daha ucuz fiyatlara almak dışında, yeni bir modelin kullanımını yapmak isteyen cep telefonu sahipleri de ellerindeki telefonları bu işin alım ve satımını yapan firmalara satmaktadır. Son yıllarda ikinci el cep telefonu alan yerler sayı olarak azımsanmayacak derecede artmışken, hizmetlerimizle birlikte telefon sahipleri ellerindeki cihazları çok rahat bir biçimde satabilmekte, dilerlerse yeni alacakları telefon için ek bütçe yaratabilir dilerlerse de satış sonrası elde ettikleri parayı harcayabilirler. Bu nedenle ikinci el cep telefonu satışı son derece avantajlı fırsatları da beraberinde getirmektedir.

İkinci el alım işinin artık ticaret haline getirildiği ve yeni bir iş kolu olarak yayıldığı dönemlerde artık telefonlarını elden çıkartmak isteyenler cep telefonumu nereye satabilirim sorularıyla zaman harcamadan bu işi yüksek güven ile yapan firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla yapabilmektedir. Fiyat açısından da karşılıklı memnuniyetin sağlandığı ve ne satın alan firmanın ne de telefonun sahibinin mağdur edilmediği günümüzde, yeni telefonlar için bu şekilde ek bir bütçe yaratılabilmektedir. Özellikle İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde çok fazla sayıda cep telefonu almakta olan firmalar arasında ön planda olmamız nedeniyle bu işlemleri yüksek güven içerisinde gerçekleştirmektedir. Firmaların öncelikli olarak önem verdiği belli başlı markalar bulunmaktadır. Bu nedenle bu telefonların sahibi olan kullanıcılar çok daha cazip rakamlara cihazlarını elden çıkartabilmekte ve satım işini gerçekleştirebilmektedir.
2. el telefon alan yerler özellikle son dönemlerde fazlasıyla artmışken, bu cihazları çok uygun fiyatlar dahilinde satmak ve yeni model ile değiştirmek isteyenler için işletmemiz sayesinde adeta fırsat kapısı da açılmış oldu. Sadece iPhone için değil, bir diğer dünya çapındaki marka Samsung için de yoğun bir alım ve satım talebinin olmasıyla birlikte firma sayısı da artık göstererek çeşitlilik yaratmayı başarmasına rağmen tercih edilmeyi her zaman için sürdürdük.

Bu çeşitlilik sayesinde de telefonların kullanıcıları kendilerine en uygun teklifleri ileten firmamız ile alım işi yapmaya başladı. Samsung S8 Samsung S9 Samsung Note 8 Samsung Note 9 cihazları da iPhone serisi gibi sürekli olarak yeni modeller ile piyasaya sürüldü.
Bunun dışında rağbet gören Huawei ve Xiaomi gibi markalar da ikinci el telefon alan yerler için en çok talep gören markalar olmaya başlarken uygun tekliflerimiz sürekli olarak ilgi çekti.
İkinci el telefon almak istiyorum diyerek farklı firmalar ile görüşen tüketiciler, çok uygun fiyatlar ile birlikte bünyemizde bu telefonların sahibi olabilmektedir. İkinci el cep telefonu alınır etiketiyle beraber hizmet sağlayan ve telefon alım satım işlerinin ticaretini yapan birçok firma bulunmasından dolayı artık sadece telefon almak isteyenlerin değil, bu cihazların satışını gerçekleştirmek isteyenlerin de sayısı oldukça fazlalaşmıştır. Bu firmalar ve çeşitlilikler arasında uygun fırsatlar yaratmamız her zaman telefon satmak isteyenler için daimi hizmetimiz oldu.


Cep telefonu satmak istiyorum diyen telefon sahipleri İstanbul çevresinde çok fazla sayıda firma ile karşılaşabilmektedir. Kadıköy sıfır telefon alan yerler açısından birçok kuruluşu bünyesinde barındıran bir semt olarak yoğun şekilde alışverişlerin gerçekleştiği bir bölge olarak dikkat çekmektedir. Tüm bunlara rağmen sürekli olarak ilk tercih olmamız aslında hizmet anlayışını gözler önüne seriyor.
Sıfır telefon alanlar ve kapalı kutu telefon alan yerler gibi farklı çeşitte prensipleri olan, çeşitlilik sağlayan çalışma şekilleri ile geniş bir havuz yaratmayı başaran firmamız bu nedenle son yıllarda fazlasıyla tercih sebebi olmuş durumdadır.

Call Now Button