Microsoft tarafından üretilen XBOX uzun yıllardır ilgi görmeyi başaran bir oyun konsoludur. İleri teknoloji bir yapıya sahip olmasından dolayı yüksek kalite oyun seviyesi ile beraber gerçeğe en yakın grafikleri nedeniyle büyük beğeni toplayan XBOX oyun konsolu piyasasının en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Ülkemizde ilk çıkış tarihinden itibaren uzunca bir süre satılamayan ve yurtdışından getirme imkanı dışında başka bir platform bulamayan oyun severler XBOX’u satın alamamaları nedeniyle üzülmüştü. Korsan oyun tüketiminin fazlaca olduğu ülkeler arasında yer alan Türkiye, bu oranın azalmasıyla beraber resmi XBOX satışı yapmaya başladı. XBOX platformunun farklı oyun konsolları ile yoğun bir rekabet içinde olduğu bilinmektedir. Bu rekabet de kullanıcıların sürekli olarak memnuniyet sağlamalarını zorunlu kılmıştır. Bu memnuniyetin sağlanamadığı konsol sahipleri genellikle ürünlerini elden çıkartmak istiyor ve arayışlara başlıyor.
XBOX satmak istiyorum başlıklı ilanların alıcısı çok zor bulunurken, bu ilanlar yerine Xbox alım hizmetleri veren firmamız sayesinde başvuru yapan konsol sahipleri ürünlerini rahatlıkla elden çıkartabilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile çıkılan bu yolda devamlılığımızı sürdürmemiz, hizmet anlayışımızı da ortaya koymaktadır.

Xbox cihazlarının her türünü satabildiğiniz bünyemizde her zaman için avantajlı tekliflerle önceliğimiz satıcıların memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu nedenle bizi tercih eden müşterilerimize güler yüz ve hizmet kalitesi memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Xbox’un 2002 yılından itibaren günümüze kadar birçok farklı model ve ürün çıkarttığı bilinmektedir. Tüm son model ürünler de dahil olmak üzere eski veya yeni farkı gözetmeden müşterilerimizin satmak istemeleri durumunda satın almaktayız.
Sürekli yenilenen modelleri ile beraber Microsoft’un 2013 yılında çıkarttığı ileri düzey oyun teknolojisine sahip Xbox one alanlar eski cihazlarını elden çıkartmak istemeleri durumunda firmamızdan bu işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Xbox one s alanlar da bir önceki modelleri, çıkış tarihi veya modeli gözetmeksizin firmamıza satabilmektedir. Bu nedenle tüm ürünler uygun tekliflerle satıcılardan alınmaktadır. Yüksek memnuniyet garantisiyle işlevlerini sürdürmekte ve her geçen gün geliştirmekte olan ekibimiz sayesinde birçok müşteri ellerinde kalan ve satmayı başaramadıkları ürünleri firmamız sayesinde satışını gerçekleştirmiştir.


2. el Xbox alanlar arasında ön planda olmamızın en büyük nedeni, cihazları piyasaya uygun fiyat paritesinde değerlendirerek kullanıcılardan temin etmemizdir. Birçok farklı firma satıcı bireylerin ürünlerini oldukça düşük miktarlar dahilinde teklifler vererek almaya çalışırken kuruluşumuzun misyon ve vizyonu sayesinde karşılıklı memnuniyet ve karşılıklı anlayış beklentisi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hem satıcıyı mağdur etmemek hem de kendimizi zarara sokmamak adına çok uygun fiyat aralıkları ile tüm işlemler yüksek güven seviyesi dahilinde tamamlanarak ürün kontrol etme sürecinin hemen ardından anlaşılan fiyat satıcıya verilmekte, alışveriş memnuniyet anlayışı içerisinde sonlandırılmaktadır.
Sadece eski modeller değil 2. El Xbox 360 alan yerler açısından da uygun fiyatlarımızla dikkat çekmeyi başarıyoruz. Xbox 360 satmak istiyorum fakat alıcı bulmada zorlanıyorum diyen müşterilerimizin ürünlerini en uygun fiyat avantajlarıyla satın aldık ve ödeme konusunda problemsiz bir biçimde işlemleri tamamlamaktayız. Bu nedenle günden güne büyüyen ve ismini duyuran firmamız sayesinde ikinci el Xbox oyun konsolu kategorisinde fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Xbox Satış İşlemi Nasıl Olur?
Farklı marka ve modeller ile devamlı olarak aktif bir biçimde alım işlemi yapmayı sürdürdüğümüz günümüzde Xbox one X alanlar ve bu ürünlerini ellerinden çıkartarak bir üst sürüme geçmek isteyen oyun konsol sahipleri için de uygun fiyat tekliflerimiz mevcuttur. 2. El Xbox one x alan yerler arasında fazlasıyla tercih edilen firmamız tüm 2. El ürünleri en uygun fiyatlarla satın almaktadır.
Xbox nereye satabilirim düşüncesiyle çıkış yolu arayan müşteriler marka ve model fark etmeksizin gerçekleştirdikleri satış işlemleri ile bünyemizde rahatlıkla ürün satımı yapabilmektedir.
Marka açısından herhangi bir kriterimiz olmadığından dolayı çok sık bir şekilde 2. El kinect alan yerler arasında da nadir görülen alım merkezi olarak varlığımızı sürdürmemizden dolayı Xbox 360 kinect alanlar ve bu ürünleri ellerinden çıkartmak isteyenler oyun severler için de her zaman tercih edilmekteyiz. Güven ve memnuniyet garantisi ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Call Now Button