Tablet kavramı temelini ve ortaya çıkış fikrini çok eski tarihlerde almaya başlamıştır. Bu nedenle günümüzde tablet kavramı ile karşımıza çıkan ürünler temelini çok eski tarihlerden almış gözüküyor. Eski dönemlerde günümüz tabletlerinin ortalama büyüklüğünde olan ve o dönemin en büyük haberleşme ve iletişim aracı olan tabletler, kağıdın icat edilmesiyle beraber tarihin tozlu sayfalarına karışır. 2010 yılında iPad’in çıkarttığı tablet cihaz, aslında temel fikrini binlerce yıl önce kullanılmış tabletlerden almaktaydı. 2010 yılında piyasaya sürülmesine rağmen uzun yıllardır fikrinin oluşması fakat uygulamaya dökülme konusunda sürekli başarısız olunması nedeniyle tablet cihazların teknoloji dünyasına girişi sürekli olarak ertelendi. Cihazların ilk fikir teması olarak ortaya çıkışı ise şaşırtıcı bir biçimde 1966 yılında gerçekleşmiştir. Günümüz tablet bilgisayarların görünümünün çıkışından itibaren aldığı standart şeması ile bundan tam 52 sene önceki bir yapım ve binlerce yıl önceden insanların kullandığı tablet haberleşme araçları neticesinde çıkış yapması oldukça ilginçtir.


Geçmişteki fikirlerden doğan bir ürün olan tablet cihazlar, günümüzde çok yüksek kalitedeki özellik ve sistemleriyle beraber kolay taşınabilirliği nedeniyle de fazlaca tercih edilmektedir. Cihazların kullanıcıları ek bir aksesuar gerekmeden taşıyabildiği bu cihazlar ile anlık işlerini rahatlıkla tamamlayabiliyor, internet üzerinde gezinti yapabiliyor. Cep telefonlarının bir üst seviyedeki imkan kullanımını ve bilgisayarların bir alt seviyedeki özelliklerinin tam ortasında yer alan cihazlar, telefon ile bilgisayar özellikleri arasında köprü görevi görüyor diyebiliriz. Çokça tercih edilen fakat son yıllarda çıkan ürünler nedeniyle oldukça yüksek satış fiyatları ile dikkat çeken, kaliteli bir ürün satın almak isteyen müşterilere fiyat açısından biraz zorluk çıkartan cihazlar, 2. El pazarı ile rahatlıkla temin edilebiliyor.
Firmamız bünyesinde hizmet dalları arasında yer alan tablet cihazların alım ve satımı sayesinde 2. El tablet alan yerler arasına girmemizin ardından birçok kullanıcımıza çok avantajlı fırsatlarla beraber uygun fiyatlar ile satış imkanı tanıyoruz.

⦁ Tablet satmak istiyorum,
⦁ iPad satmak istiyorum,
⦁ Tabletimi nereye satabilirim? Diye düşünmenize gerek yok. Firmamız dahilinde sağlanan ürün çeşitliliği sayesinde tablet cihazların şatışı artık çok kolay.
Tablet fiyatlarının artış göstermesi ve birçok teknolojik ürün gibi yeniliklerle kullanıcılarına sürekli farklı ürünler ile hizmet sağlayan markaların kullanıcıları bu ürünlerin ekonomik açıdan sıkıntı yaratabilmeleri nedeniyle 2. El tablet alım hizmetleri veren sektöre yönelmektedir. Bu sektörde sağladığımız imkanlar ile iPad 3, iPad 4, iPad air gibi birçok ürünü uygun fiyatlara satıcının elinden ücreti karşılığında almamızla beraber satıcıya güvenli hizmet sağlıyoruz. Oldukça güvenilir hizmet sunan kuruluşlar arasında yer alan ve 2. El ipad alanlar ile 2. El samsung tablet alımı yapanlar kategorisinin yanı sıra Apple iPad alım yapanlar sıralamasında da üst sıralara güvenilirlik ve uygunluk avantajlarıyla dahil olmamız nedeniyle birçok kullanıcı firmamızı tercih ettiği taktirde pişmanlık yaşamamaktadır.Şehir şehir belirli merkezleri bulunan tablet satımı işlem firmalarının arasında İstanbulda ikinci el tablet alan yerler arasında ön planda olan kuruluşumuz müşteri odaklı çalıştığından dolayı herhangi bir mağduriyet yaşanmamaktadır. Kadıköy tablet alan yerler arasında fazlaca tercih edilmekte olan bir semttir.

Sıfır Tablet Ürün Satışı
Elindeki ürünü çok kısa bir zaman önce satın alan ve çeşitli nedenlerle elden çıkartmak isteyen kullanıcılar, sıfır tablet alan yerler konusunda alternatifsiz kalarak tableti nereye satabilirim düşüncesine girebilmektedir. Firma bünyesindeki hizmet anlayışı ile beraber sıfır ve sıfıra yakın tabletler de sıklıkla alınmakta ve karşılıklı memnuniyet sağlanarak hem firma hem de satıcı zarara uğramamaktadır. Bu sektörde oldukça yoğun bir rekabetin yaşandığı şehirler de vardır. 2. El tablet alan yerler İstanbul ve çevresinde fazlasıyla çeşitlenmeyi başararak yoğun ilgi görmüştür. İstanbulda bu çalışmaları sağlayan firmalar arasında yüksek ilgi gören kuruluşumuz sayesinde tüketici ve satıcılar kolaylıkla ürünlerini ellerinden çıkartabilmektedir.
21. yüzyılın başlarında yapılan inceleme ve araştırmalar dahilinde tablet cihazların çok kısa bir süre içerisinde bilgisayarların yerini alacağı iddia edilmişti.Günümüz penceresinden baktığımızda bu tahminin pek bir geçerli yönünü görmek mümkün olmamasına rağmen ürünlerin ilgi gördüğü de yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. 2010 yılından bu yana sürekli yenilenerek ortaya çıkan iPad ürünleri, iPad serisinin ardından Pro modelleri olarak da piyasaya giriş yaptı. İkinci el iPad Pro alanlar uygun fiyatlar ile kaliteli özelliklere sahip cihazları bünyemizden rahatlıkla elden çıkartabilmektedir. Tablet satın alımı yapanlar ürünün geçerli garantisi bulunduğu taktirde bu garanti belgesini de bize vermektedir. İkinci el tablet satmak isteyenler için de kaçırılmayacak bir fırsat olan bu sektör, tablet kullanıcılarının bütçe açısından nefes almalarını ve bu nedenle bu piyasada araştırma yapmalarının ardından kolaylıkla işlemlerini tamamlamalarının ardından sıfıra yakın kalitesiyle ürünlerine kavuşabilmekte ve kullanmaya başlayabilmektedir.

Call Now Button