İkinci El Playstation Alan Yerler

Oyun kavramının artık günümüz itibariyle birçok farklı geliştirici firma sayesinde çok başka platformlara taşınmasıyla beraber bu sektör üzerinden kazanç sağlayan kuruluşlar ortaya çıkmayı başardı. Bilgisayar üzerinden oynanabilen birçok farklı oyun PlayStation platformuna da taşındı ve son teknoloji altyapılar ile birlikte oyun severler birçok farklı oyunu konsol platformundan oynamaya başladı. Playstation 1 olarak çıkan ilk ürün 3 Aralık 1994 tarihinde satışa sunulmasının ardından dünya çapında ilgi gören bu ufak konsol, günümüzde devasa boyuttaki gelişim süreci ile birlikte varlığını sürdürmektedir. Play Station 1 olarak sektöre giriş yapan ve 2000 yılının başlarına kadar Sony’nin geliştirdiği tek ürün olan Play Station 1, yapılan açıklama ile birlikte 2000 yılının ortalarından itibaren tüm dünyada ikinci plana atılarak PlayStation 2’ye yer verdi. 2000 yılında ilk konsola göre daha geniş bir yapıya sahip olan Play Station 2, 2006 yılına kadar konsol cihazları kategorisinde lider olarak varlığını sürdürdü. 2006 yılında yine Sony tarafından çıkartılan geliştirilmiş versiyon Playstation 3 ile birlikte yepyeni bir döneme geçiş yapıldı. Ülkemizde de bu tarihten itibaren Ps3 satın alınır etiketiyle birçok firma 2. el ps3 alım satım işi yapmaya başladı, fakat firmamız güvenirlik açısından her zaman ön planda olmaya devam ediyor ve devam edecektir.

Ortalama olarak 3 4 senede bir yeni çıkan modelleri ile Play Station, birçok oyun severi konsol platformuna taşımayı başardı ve günümüzde milyonlarca oyuncusu ile birlikte çok geniş imkanlarla keyifli vakit geçirme olanağı tanımaktadır. Yeni çıkan ürünlerin yüksek fiyatlı olması nedeniyle konsol kullanıcıları yeni modele geçiş konusunda zaman zaman problemler yaşayabilmektedir. Bu nedenle bazen belirli firmalar kampanya yapmakta ve belirli taksitler ile hediye oyun gibi seçeneklerle kullanıcıları cezbetmektedir. Orijinal fiyatı dışında bu kampanyaya da uygun bir bütçe ayıramayan tüketiciler, yeni bir ürünü almak istedikleri taktirde ve ellerinde bir önceki model bulunuyorsa bu ürünü satarak ek bütçe oluşturabilmektedir. 2013 yılında Play Station 4’ün de çıkmasıyla birlikte Play Station 3 sahipleri bu üst modele geçmek amacıyla 2. El playstation alan yerler arayışına geçmiştir.
PlayStation satmak istiyorum fakat satacak yer bulamadım diyorsanız bir telefon kadar sizlere yakınız. Son çıkan ürüne geçmek isteyen ve Ps3 satmak için bir kuruluş arayanlar, çok rahat bir biçimde cihazlarını istedikleri fiyatta elden çıkartabileceklerdir. Bu nedene çok avantajlı bir yönü olan işletmemizi kullanabilen ve Ps3 satmak istiyorum diye kısa bir araştırma yapan sahipler, çok kısa bir süre içerisinde istedikleri fiyatları vermekte olan firmamız sayesinde yeni ürüne geçiş yapabilmek için ciddi bir bakiye elde edebilmektedir. İkinci el playstation alanlar sayesinde yeni sürüme geçiş imkanı bulabilen ürün sahipleri bu işlem sonrasında elde edilen gelir ile rahatlamaktadır.

Her zaman yeni sürüme geçmek için bu durum geçerli değildir. Zaman zaman sıfır PlayStation alanlar üründen memnun kalmadıkları gerekçesiyle üstelik iade süreleri de dolmuşsa yine 2. El play station alanlar vasıtasıyla memnun kalmadıkları bu ürünleri ellerinden çıkartabilmektedir. PlayStation 4’ün ardından duyurulan Play Station 4 Pro da son ürünü satın alanları kararsız bırakmıştır. Yeni bir ürünün çok daha gelişmiş özelliklerle çıktığını görenler tekrar bir değişim yapmak amacıyla ikinci el satım işlemi yapan kurumumuzun kapısını çalmıştır. 2. El playstation 4 alan yerler arasında bulunan firmamız sayesinde mevcut ürünlerinin satışını uygun fiyata gerçekleştiren kullanıcılar yeni ürünlerine kavuşmuştur.

Playstation Alım Satımı Hakkında
Playstation alan yerler arasında olmamız ile birlikte kullanıcıların ayağına hizmeti getirerek, bulundukları adrese biz gidiyoruz ve ücretlerini ödeyerek cihazlarını alıyoruz.
Solarak çıkan ve büyük ilgi gören Playstation 4 ile Playstation 4 Pro makineleri için de aynı imkanların mevcut olduğu bir kuruluş olarak dikkat çekmeyi başardık.. Pro sürüme geçmek için Playstation 4 alan yer konusunda birçok alternatifi olan fakat en iyi teklifleri bünyemizden alan kullanıcılar, ürünlerini cazip seçenekler ile satarak elde ettikleri miktarlarla Pro sürüme rahatlıkla geçiş yapabilmektedir.
Günümüzde birçok ikinci el alım işini PlayStation platformuna da taşımamız ve bu vesile hala varlığını sürdürmemiz , ps4 satın alan yer arasında farklılık yaratmamıza neden olmuştur.. Oldukça fazla sayıda olan bu kuruluşlar arasındaki misyonumuz sayesinde ellerindeki cihazı satmak isteyenlerin her zaman yanındayız.
Son olarak çıkan Playstation 4 Pro alan yer sıralamaları arasında bir adım önde bulunmamız gerçeği mevcutken cihazların son sürümüne geçiş yapmalarına rağmen memnuniyeti sağlayamayan kişiler de bu hizmetimiz sayesinde ürünlerini iade yapamadıkları taktirde kolaylıkla mevcut adreslerden satabilmektedir. Bu nedenle fazlaca ilgi görmekte olan bu hizmetimiz oldukça büyük avantajları bünyesinde barındırmaktadır.

Call Now Button