Günümüzün İnsansız Hava Aracı olarak da tanımlanabilecek cihazlar olan ve ortaya çıktığı zamandan beri birçok farklı alanda kullanılabilen Drone, farklı sektörler dahilinde imkanlar sunmaktadır. Savunma sanayi alanında kullanılmak üzere ortaya çıkmış olsa da günümüz teknolojisinde çok daha farklı branşlarda kullanılma özelliği nedeniyle büyük ilgi gören Drone cihazlar hem bireysel hem de ticari amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Uzaktan kontrol ve yönetim ile sisteme sahip olan cihazlar çok karmaşık sistemleri içinde barındırmasından dolayı profesyonel olarak bir kullanım uzmanlığı istemektedir. Drone cihazlarının teknik olarak uzaktan kumandalı arabalara benzemesiyle beraber günümüzde havada uzaktan kumandalı teknoloji olarak adlandırabiliriz.

Özelliklerine göre düşük miktarlara da bulunabilen drone cihazlar, oldukça yüksek miktarlara çok farklı ve kaliteli teknolojik özellikleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Oldukça aktif bir piyasası bulunan ve her bakiye için uygun şartları bulunan Drone cihazların ikinci el olarak elden çıkartmak isteyen kullanıcılar için bu işlem artık çok kolay. 2. El drone alan yerler arasında hizmet veren firmamız sayesinde Drone sahiplerinin ellerindeki cihazları uygun fiyat ve avantajlarla alarak destek sağlamaktayız. Drone satım kavramının ortaya çıkması ve özellikle ellerinde ya ihtiyaç fazlası ya da memnuniyet sağlanmayan bir ürün bulunduran Drone sahipleri firmamız sayesinde ellerinde olan ve kurtulmak istedikleri tüm cihazları düşük olmayan tekliflerle satabilmektedir. Güvenilir hizmetin öncü adreslerinden olan ve ikinci el drone piyasasının yönlendirici firmaları arasında olduğumuz için müşterilerimiz yüksek güven içerisinde satım işlemlerini yapabilmektedir. Hava taşımacılığı bağlamında kargo hizmetlerinde de işlev görecek olan Drone cihazlar bu kullanım genişliği nedeniyle fazla dikkat çekmektedir.

Sıfır cihazları almalarının ardından ürününden memnun kalmayan drone sahipleri iade için gerekli süreyi aşmalarının ardından bunu en kısa yoldan elden çıkartmak amacıyla çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Zaman kaybı ve düşük limitlerle satım gibi dezavantajlar ile beraber planladıkları satış fiyatının çok altında farklı yöntemler ile satış yapmak yerine, ikinci el drone konusunda fark yaratan firmamız bünyesinde bu işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu nedenle fark yaratan bir hizmet anlayışının mevcut olduğu firmamıza talep gösteren müşterilerin mağduriyeti veya zararlı bir alışveriş tamamlama süreci mümkün değildir. Satılmak istenen ürünü inceleyen yetkililerimiz, en uygun tekliflerle satıcıya alternatifler sunmaktadır. Drone satın alanlar açısından 2. El piyasasında bir alternatifsizlik durumu mevcutken firmamız tüm drone cihazları uygun fiyatlar ile sahiplerinden almaktadır. Bu nedenle 2. El drone satmak istiyorum diyerek ürününü elden çıkartmak için farklı yöntemlerle alternatif aramak yerine firmamızı tercih etmek en mantıklı hareket olacaktır.

Birçok farklı drone markası ve cihazını sahiplerinden uygun avantajlarla temin eden firmamız, ödeme konusunda da güvenilirlik açısından hiçbir problem yaşatmamasından dolayı bugüne kadar müşterilerimiz her zaman için güler yüz ve memnuniyet içerisinde ayrılmışlardır. Bu nedenle ikinci el drone alan yerler arasında yüksek seviyedeki kalitemiz ile müşterilerimiz mağduriyet yaşamadan alışverişlerini tamamlayarak ücretlerini almaktadır.
Drone Çeşitleri ve Satış İşlemleri
Birçok farklı model ve marka üzerinden satın alma işlemi yapmamız, Drone sahibi kullanıcıların marka, model ve özellik fark etmeksizin tüm cihazlarını yetkililerimize göstererek fiyat alabilmesini sağlamaktadır.
DJI Mavic Pro
DJI Phantom 4
DJI – Inspire
DJI – Inspire 2
Yuneec Typhoon
DJI Spark Drone ve daha birçok marka, getirildiği taktirde incelenmekte ve uygun fiyat garantisiyle satıcılardan alınmaktadır.
Özellikle 2. El DJI Phantom alanlar arasındaki uygun fiyat limitlerimiz dikkat çekmeyi başardığından dolayı müşterilerimiz tüm ürünlerini güven içerisinde uygun limitlerle beraber işlemleri tamamlayabilmektedir.

Call Now Button