0535 252 52 50

Sosyal Medyada Biz}

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf makinası satmak istiyorum diyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizlere ulaşarak, marka ve modelini belirttiğiniz sağlam ve çalışır vaziyetteki her marka fotoğraf makinalarınız için ortalama bir fiyat çıkartarak, anlaşma sonrasında bulunduğunuz yada ortaklaşa kararlaştırılan adreste buluşarak, makinanızı alıp ödemenizi nakit olarak yapıyoruz.Durum böyle oluncada bir çok kişi elinde bulunan makinaları satmak amacı ile fotoğraf makinemi nereye satabilirim diye arayış içine girmiş bulunmaktalar.

Ticarette karşılıklı güven çok önemlidir. Bizler nasıl sizler için ödemenizi nakit olarak yapacağımızı belirtiyor isek, sizlerde makinalarınız için bu garantiyi bizlere vermelisiniz. Telefon görüşmesinde makinanız da bir arıza yada çalışmayan aksam var ise bunu belirtin ki, iki tarafta mağdur duruma düşmesin.

Fotoğraf makinesi lensi alan yerler arıyorsanız aynı şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. 75mm – 300 mm – 18 mm – 300 mm  55mm – 300 mm çiziksiz fotoğraf makinası lenslerinizde tarafımızca alınmaktadır.

Detaylı bilgi ve fiyat öğrenmek için, telefon numaralarımızdan yada whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

CAPTCHA
Refresh

*