0535 252 52 50

Sosyal Medyada Biz}

Cep Telefonu Alan Yerler

İkinci el cep telefonu alanlar genellikle dükkan açarak bu işi yaparlar ve sizlerin onların ayağınıza gitmeniz gerekmektedir. Yani müşteriyi ayağına getirirler. Bizler bu durumu tam tersine çevirerek müşterinin ayağına gidiyoruz.
Cep telefonumu nereye satabilirim diyorsanız, artık doğru yerdesiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizleri arayarak satacağınız cep telefonu hakkında bilgiyi verirseniz, ortalama fiyatını sizlere söyleyebiliriz. Nerede olursanız olun en geç 30 dk içinde bulunduğunuz yer yada anlaşmalı ortak noktada buluşarak, telefonunuzu inceliyor ve ödemenizi nakit olarak yapıyoruz.

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği günden beri, neredeyse bir çok işimizi teknolojinin bu nimetinden yararlanarak yapar hale geldik. Bankacılık işlemlerinden tutalım da bilgisayar üzerinde yapılan tüm işlemler cep telefonları sayesinde yapılabilmektedir. Fakat şöylede bir durum var ki her marka birbiri ile yarışıyor ve günden güne yeni özellikler ile piyasaya sürülüyor. Bazı teknoloji tutkunu kişiler her yeni modelde eski telefonlarını satarak yeni modele geçiş yapmaktadırlar. Fakat bunun öncesinde ikinci el cep telefonu alan yerler konusunda bir çok kişide sıkıntı yaşamaktadır.Cep telefonunuzu satacağınız yerin güvenilir olması ve nakit olarak paranızı alabilmeniz sizin için önemli olduğu kadar bizlerin ticari kariyerimiz içinde büyük önem arz etmektedir.

Birde nakit sıkışıklığını gidermek için sıfır cep telefonu alarak bunu satıp nakit ihtiyacını gideren kişiler bulunmaktadır. Bu arkadaşlara da elimizden gelen yardımı yapıyoruz, sıfır cep telefonu alan yerler aramalarına gerek kalmıyor. Sıfır kutusu açılmamış cihazlarınızı bizlere ulaşmadan satışa sunmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

CAPTCHA
Refresh

*